al. Kwiatkowskiego 11

Główna siedziba Xerimy

Centrum dowodzenia całą firmą! To tutaj obsługujemy klientów biznesowych, planujemy sprzedaż na kolejne miesiące, zamawiamy produkty od producentów i przyjmujemy przedstawicieli handlowych. 
To także miejsce, w którym obsługujemy sklepy internetowe oraz zamówienia telefoniczne. Z naszego magazynu codziennie wyjeżdżają setki produktów, by przy współpracy z kurierami trafiły w wasze ręce! Oczywiście musimy również wspomnieć o sklepie stacjonarnym, który każdego dnia odwiedza mnóstwo klientów!

Wsparcie pracowników

Przy dużych zamówieniach, szczególnie na firmę, nasi wyszkoleni pracownicy pomogą w doborze odpowiednich produktów - laptopów, drukarek, niszczarek, materiałów biurowych czy do użytku gospodarczego.

Wysyłka na całą Polskę

Z naszego magazynu wysyłamy towar nie tylko do pobliskich firm. Dzięki dobrej pozycji na rynku i rozpowszechnieniu firmy mamy klientów w całej Polsce! A dla klientów z naszego miasta przewidujemy darmową wysyłkę.

Dane teleadresowe

Godziny otwarcia

Poniedziałek - piątek 09:00 - 17:00
sobota 09:00 - 13:00
Niedziela Nieczynne
Ciasteczka
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Accept